Kavram Gümrük
HAKKIMIZDA

Sayın Müşterilerimiz,

1992 yılında  kurduğumuz firmamız 2012 yılıyla birlikte 20. yaşına girmiş bulunmaktadır

Tüm bu yıllar içerisinde sektördeki sürekliliğimizi; kuruluşumuzdan bu yana benimsediğimiz çalışma ilkelerimiz, müşterilerimizin kalite ve termin taleplerine verdiğimiz öncelik, geniş ürün yelpazemiz ve teknolojinin gereğini yerine getirme çabamızla sağlamış bulunuyoruz.

 

 

HAKKIMIZDA

Kavram Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.  1992 yılından bu yana gümrük müşavirliği faaliyetlerine devam etmektedir.


Kavram Gümrük Müşavirliği şirketinin kuruluş tarihi 1992 yılı olmasına rağmen kurucu ortakları sektörde 30 yıllık birikimi ve deneyimi ile geleceğe ışık tutmaktadırlar.


Kavram Gümrük Müşavirliği 30 kişilik deneyimli uzman kadrosuyla sanayi kuruluşlarına,yabancı sermayeli yatırımcılara ve yüksek iş hacmine sahip ithalat ve ihracatçılara gümrük müşavirliği hizmeti vermektedir. Merkezi İstanbul Bahçelievler de bulunan Kavram Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. İstanbul gümrüklerindeki ofisleri ile de her türlü gümrükleme işinde en yakınınızda olmayı ilke edinmiştir.


Gümrükleme,finans-muhasebe,satış ve pazarlama işlemleri, Kavram Gümrük Müşavirliği’nin kendi bilgi işlem departmanının kontrolünde özel olarak yazdırılmış programlar ve sektöre özel Evrim programıyla sağlanmaktadır.


Yine Kavram Grup ‘tan hizmet alan tüm şirket ve kişiler,internet ortamında özel güvenlik şifreleriyle ithalat ve ihracat işlemlerinin her aşamasını izleme ve tüm raporları inceleme ayrıcalığına sahiptir.


Gümrük müşavirleri ve dış ticaret uzmanlarından oluşturulan özel danışma kurulu müşterilerinin her türlü bilgi ihtiyacını karşılayabilecek donanım ve tecrübeye sahip bulunmaktadır.


Kavram Gümrük Müşavirliği Çağımız dış ticaret sistemi olan kapıdan kapıya (doorthedoor)teslim ilkesini kendisine hedef belirlemiş ve bu yolda kurduğu firmalarlada hedefine hergün bir adım daha yaklaşmaktadır.


Biz KAVRAM GROUP ailesi siz ÖZEL müşterilerimize kaliteyi teknoloji ile harmanlayıp sunmaktan onur duyarız.